EVENT W CHMURACH – THE VIEW – LIKE NO OTHER

The View to przełom w dotychczasowym wyobrażeniu o miejscach eventowych. Nowa jakość, nowy standard, wyższy poziom to wciąż za mało, żeby dokładnie określić koncepcję tego miejsca. Jest to idealna przestrzeń na zorganizowanie imprezy firmowej, konferencji, śniadania prasowego, koncertu lub pokazu mody, który na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości.

Do dyspozycji mamy 2 poziomy klubu: 28 piętro oraz 32 piętro (dach).

Na poziomie 28 znajduje się długi  podświetlany bar, duże, skórzane loże ze stolikami, dance floor, DJ-ka z nagłośnieniem oraz istnieje również możliwość wybudowania sceny. Sala jest wcielona w budynek, posiada natomiast 2 piękne tarasy widokowe, każdy po ok. 100m2. W przestrzeń wkomponowane są ekrany LED, które mogą być wykorzystane do działań promujących firmę podczas eventów.  Przestrzeń taneczna poza swoim pierwotnym przeznaczeniem będzie się doskonale sprawdzała przy organizacji konferencji prasowych, kolacji, eventów korporacyjnych. Sala główna ma powierzchnię ok. 500 m2. Dodatkową atrakcją jest BLACK VIP ROOM – apartament o powierzchni 100m2 usytuowany od strony Pałacu Kultury i Nauki, z oddzielną łazienką, barem z obsługą oraz ekranami LED, które można wykorzystać jako miejsce brandongowe.

Poziom 32 – to najbardziej spektakularne miejsce The View – dach budynku – Roof Top. 360°, 500m2 panorama miasta, nieograniczony niczym widok.

Dla bezpieczeństwa skraj powierzchni wygrodzony jest szklaną ścianą. Przed niepogodą chroni specjalnie zaprojektowany dach oraz jest możliwość założenia przeźroczystych namiotowych ścian bocznych, włączenie ogrzewania elektrycznego i parasoli grzewczych. Na dachu znajduje się bardzo duży bar w kształcie okręgu, wygodne, białe loże i podświetlane stoliki, DJ’ka z nagłośnieniem, możliwość wybudowania sceny na koncerty, strefa VIP oraz roślinność, która sprawi, że miejsce to zapisze się w pamięci każdego gościa, jako miejska oaza.

W sprawie wynajmu przestrzeni prosimy o kontakt z Izą Grygo:

Iza Grygo

Event & Marketing Manager

+48 530 345 243

iza@theview.pl