Najlepszy klub w Warszawie, Night club Warszawa, Rooftop bar Warszawa, Imprezy Warszawa, Drinki Warszawa

EVENT W CHMURACH – THE VIEW – LIKE NO OTHER

THE VIEW to najwyżej położony klub w Polsce, znajduje się powyżej tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki (The View 122 m/PKiN 114 m).

Nazwa jest odpowiedzią na to, co spotykamy po wejściu do klubu - widok 360°, panorama miasta, najwyższy taras widokowy w Warszawie.

Najlepszy klub w Warszawie, Night club Warszawa, Rooftop bar Warszawa, Imprezy Warszawa, Drinki Warszawa

Na poziomie 28 znajduje się długi bar, dance floor, DJ-ka z możliwością wybudowania sceny oraz 22 wygodne, duże skórzane loże ze stolikami. Sala główna, która ma powierzchnię 450 m2 będzie się doskonale sprawdzała przy organizacji:

KONFERENCJI PRASOWYCH

KOLACJI ZASIADANYCH ORAZ PRZYJĘĆ WESELNYCH

EVENTÓW KORPORACYJNYCH oraz KONCERTÓW.

Dodatkową atrakcją jest VIP ROOM „Temple” - jest to apartament o powierzchni 50m2 usytuowany od strony Pałacu Kultury i Nauki, spełniający wszystkie wymogi prywatności. Posiada ukryte przejście do klubu, toaletę oraz bar z dedykowaną obsługą. W przypadku wesel może służyć jako pokój dla pary młodej.

28 piętro to również 2 tarasy, każdy o powierzchni 50m2, które stanowią idealne miejsce do organizacji IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH, NP. URODZIN NA TARASIE.

Najbardziej spektakularne miejsce The View – dach budynku – Roof Top. 360°, 370m2 panorama miasta, nieograniczony niczym widok. Dookoła znajdują się szklane ściany, posiadamy również zadaszenie sterowane pilotem, aby w sezonie letni mieć możliwość odsłonięcia nieba. Przy niższej temperaturze do dyspozycji jest ogrzewanie. Na dachu znajduje się 30-metrowy bar w kształcie okręgu, 22 loże (łącznie ok. 140 miejsc siedzących), DJka ze sceną umożliwiająca organizację koncertów i imprez klubowych, strefę VIP oraz roślinność, która sprawi, że miejsce to zapisze się w pamięci każdego gościa, jako miejska oaza.

Celem The View było ustanowić nowy, wyższy poziom clubbingu w Polsce. I udało się! The View już od ponad czterech lat króluje na klubowej mapie Warszawy. Miejsce stworzone dla gości indywidualnych, jak również idealne do organizacji wszelkich imprez zamkniętych takicj jak:

KONFERENCJE PRASOWE

KOLACJE ZASIADANE ORAZ PRZYJĘCIA WESELNE

KONCERTY

EVENTY KORPORACYJNE oraz IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Zorganizuj swój event 122m ponad codziennością!

Skontaktuj się z naszą Event Manager
Izą Grygo: iza@theview.pl

Pobierz prezentację
The DL - Najlepszy klub w NYC The Delancey - Najlepszy klub w NYC Prime Cut - Najlepszy steak house w Warszawie The World's Finest Clubs Club Bable - VIP Nightclubs Worldwide

Regulamin | Wszelkie prawa zastrzeżone © . | by interaktywni24.pl

Rezerwacje