O NAS

„The View” to prawie 1000m2 niepowtarzalnej powierzchni, znajdującej się na dwóch poziomach i zapewniającej najwyższą jakość klubowej atmosfery. Zaprojektowany w duchu arichtektury Nowego Jorku klub, ściśle odzwierciedla klimat najlepszych miejsc w tym mieście.

Znajduje się na 28. i 32. piętrze Spektrum Tower, jednego z najwyższych i najbardziej nowoczesnych budynków w Polsce, który mieści się przy ulicy Twardej 18, w samym sercu Warszawy.

Do klubu wjeżdża się dwiema panoramicznymi windami. Na 32 piętrze można nie tylko bawić się na najwyższym, liczącym 122m nad ziemią tarasie widokowym, ale również oglądać panoramę stolicy z perspektywy 360 stopni. W centralnym miejscu przestrzeni mieszczącej blisko 500 osób znajduje się okrągły bar, a wokół rozstawionych jest 28 stolików i wygodnych sof zapewniających 200 miejsc siedzących oraz DJka. Dla bardziej wymagających klientów przygotowano sekcję VIP z lożami mieszczącą grupę 50 osób.

Na 28. piętrze znajduje się podświetlany, onyksowy bar, dance floor i DJka. Dodatkową atrakcją są dwa tarasy z których można oglądać całą Warszawę. W środku zaaranżowano także strefę VIP mieszczącą 50 osób.

Klub „The View” został zarekomendowany przez New York Times jako jedno z najlepszych miejsc do odwiedzenia w Warszawie. Warsaw Insider w konkursie „The Best of Warsaw” przyznał klubowi nagrodę Trendsettera 2015 Roku

Klub jest bardzo popularnym miejscem wśród ludzi biznesu, mody, mediów oraz trendsetterów i celebrytów.